CFM-BAYK 2018 Kış Trofesi Ödül Töreniyle Sona Erdi.

Firmamızın ana sponsoru olduğu, Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen CFM-BAYK 2018 Kış Trofesi, son etabı olan yedinci ayak yarışlarının ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

20 Ocak’da I. Ayak yarışları ile başlayan CFM-Bayk 2018 Kış Trofesi’nde farklı illerden toplam 59 tekne ve yaklaşık 500 sporcunun Bodrum açıklarında farklı rotalarda verdikleri mücadele güzel bir gece ile noktalandı. Yüksek sayıda davetli ve sporcu katılımı ile gerçekleşen gecede plaket ve ödül törenleri sırasında renkli görüntüler yaşandı. 7 Etaplı yarış sonunda genel sıralamada “Comet A-Arkas M.A.T. Sailing Team” isimli teknenin ekibi birinci olurken, birçok başarılı takım diğer sınıflarda dereceye girerek kupalarını aldılar.

Kupa töreninin sona ermesiyle, geceyi Latin müziğinin rüzgarına bırakan yelkenciler, davet boyunca keyifli anlar yaşadı.

Çevre bilincinin artırılması ve özellikle deniz ve deniz sporlarının sevdirilmesi amacıyla  çıktığımız bu güzel yolculukta birçok kulüp ve yelken okullarına destek ve katkıda bulunmaya devam edeceğiz.