CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Endüstriyel Soğutma, Klimatizasyon, Bina Yönetim sistemleri, Endüstriyel ve Otomasyon yazılımları konusunda, dinamik ve deneyimli ekibiyle aktif ve etkin olan sektöründe lider bir firmadır. İzmir Atatürk Organize Sanayii Bölgesinde 6500m2 alanda hizmet veren genel merkezi, showroom ve yüksek miktarda stok içeren deposu ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknopark kısmında iki adet yazılım ofisine sahiptir.


Aktif olduğumuz ana konu, Türkiye ve Ortadoğu marketine HVACR (Heating Ventilating Air Conditioning & Refrigeration) alanında kompresörler, akış kontrol ekipmanları, kontrol cihazları ve yazılım sağlamaktır. Firmamız iyi organize olmuş yapıdaki deneyimli ekibi ile satış ve satış sonrası süreçte marketimize teknik destek sağlamaktadır. Buna ek olarak HVACR ve BMS marketine müşterilerin ihtiyaçlarına göre basit ve gelişmiş otomasyon kontrol algoritmalarını oluşturarak, kontrol elemanları sağlayıp yazılımlarını kendi yazılım bölümü ile oluşturmaktadır. Böylece CFM seçkin müşterilerine, kompresörler, kontrolcüler, akış kontrol ekipmanları, fanları ve üstün yazılım kabiliyeti ile donanım seçiminden yazılıma, sahada devreye almaktan, sistemlerin eğitimlerine kadar birçok unsurda hizmet etmekte ve sektörün her türlü ihtiyacını verimli çözümlerle karşılamaktadır.


CFM, etik değerlere uyarak ve yenilikçi yüksek kalitede çözümler sunma vizyonuyla, yüksek performanslı ve teknik olarak ideal çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Yeni ve katma değer yaratma misyonu ile müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurarak onlarla partner ve çözüm ortağı olarak yoluna yatırımlarla ve personel gelişimiyle devam etmektedir.