CFM Arge Ve Yazılım Geliştirme, Endüstriyel Soğutma, Klimatizasyon, Bina Yönetim sistemleri, süpermarket otomasyonu, endüstriyel uygulamalar konusunda, dinamik ve deneyimli ekibiyle aktif ve etkin olarak yazılım üreten bir firmadır.


Aktif olduğu ana konu, Türkiye ve Ortadoğu marketine HVACR (Heating Ventilating Air Conditioning & Refrigeration) alanında yazılım sağlamaktır. İyi organize olmuş yapıdaki deneyimli ekibi ile satış ve satış sonrası süreçte marketimize yazılım ve teknik destek sağlamaktadır. Türkiye marketindeki Chiller, rooftop klima santrallerinden, muz sarartma prosesine, süpermarket BMS uygulamalarından “Işık, klima, enerji, jeneratör yönetiminden” basit ısı geri kazanımı üniteleri kontrollerine kadar sektördeki her konuda yazılım ve çözüm üretme kabiliyetine sahiptir.


CFM Arge çatısı altında bulunduğu CFM ‘nin yetkin ve deneyimli satış ve satış sonrası ekibi ile yazılım kısmından satış sonrasına kadar güçlü bir zincirin en güçlü halkalarından biridir. Sahadan gelen tecrübesi ile enerji verimliliği ve inovatif çözümleriyle marketin lider firmalarından biridir.