“Bir Tatlı Huzur” Etkinliği ile Huzurevi Buluşması

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş.  sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Karşıyaka Zübeyde Hanım Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, Türk Sanat Müziği fasıl grubu eşliğinde keyifli saatler geçirdi.

CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. bünyesinde gönüllü personeller tarafından yürütülen “Bir Tatlı Huzur” etkinlikleri kapsamında Karşıyaka Zübeyde Hanım Huzurevini ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile yaşanan keyifli sohbetin ardından profesyonel fasıl ekibi eşliğinde Türk Sanat Müziği ve günümüz türküleri seslendirildi. Zaman zaman şarkılara eşlik eden huzurevi sakinleri ile sevgi ve samimiyet dolu anlar paylaşıldı.

Yürüttükleri  “Bir Tatlı Huzur” etkinliklerinin firma çalışanları arasında farkındalık yarattığını ve bu etkinlikleri desteklemeye devam edecekleri yönünde açıklamada bulunan CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cem Özdemir, “ Yaşlılarımız bizim için yaşam tecrübesine sahip birer yaşayan çınardır. Onların deneyim ve tecrübelerinden yola çıkarak öğreneceğimiz çok eksiğimiz var.” şeklinde konuştu.  

Huzurevi sakinleri tarafından güleryüzle karşılanan CFM Soğutma ve Otomasyon A.Ş. Personeli, Türk Sanat Müziği Fasıl Grubu eşliğinde sakinler ile birlikte şarkı söyleyip, dans etti. Fasıl aralarında sohbet edilerek huzurevi sakinleri ile kaynaşılan günde  güzel anlar yaşandı.