SOĞUTMA VE BİNA OTOMASYONUNDA TEK CİHAZ 2 ÇÖZÜM

%100 YERLİ ÇÖZÜM UYGULAMASI MTS+ ile TÜM VERİLER AVUCUNUZUN İÇİNDE

MTS+ modern ve gelişmiş yazılım altyapısı ile tüm kontrol ve denetim tek bir uygulamada toplanıyor.

İhtiyaca Özel Oluşturulmuş 100% Yerli Çözüm

Katma Değer oluşturan projeler arasında yer alan MTS+, özgün yazılımı ile ihtiyaca özel hizmetler oluşturur ve son kullanıcıya 100% yerli çözümler sunar.

Gelişmiş altyapısı sayesinde RemotePRO sistemine tam uyumlulukla entegre edilebilir ya da tek başına süpervizör cihazı olarak da kullanılabilinir.

All in One Prensibi ile Tüm Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

MTS+, All in One prensibi ile tasarlanan ara yüzü sayesinde tek ekran üzerinde;
•    Akıllı Bina Yönetimi yapar
•    Soğutma Otomasyonunu yönetir
•    Uzaktan izleme sağlar.

Benzersiz Aydınlatma ve Enerji Yönetimi

Aydınlatma ve Enerji Yönetim Sisteminin bir parçası olarak sisteme tanımlanmış tüm klima, lamba ve prizleri kolayca kontrol eder, sisteme tanımlı her noktanın aydınlatılmasını zamana ve olaya göre yönetir ve tek bir cihaz ile maksimum enerji verimliliğini hedefler.

Soğutma Otomasyonunda baz alınan dolap parametrelerini sistem tarafından takip eder, kayıt altına alır ve geçmişe dönük verilerin analizine imkan sağlar.

Sıcaklık ayarlarını ve çevresel faktörlerin denetlemesini yapar. Gıda endüstrisinde risk analizi olarak nitelendirilen HACCP standartlarına uygunluğu ile insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek unsurların safdışı bırakılması için gerekli önlemleri alır. Soğuk zincirde  ürünlerin Türk Gıda Kodeksi ve Gıda Güvenliği Mevzuatına göre en  uygun şekilde korunmasını sağlar.

Hızlı Hata Tespiti ve Raporlamalar Yapar

Özgün yazılımı ile tüm sistemlerin birbirine entegre, uyumlu ve verimli çalışmasını  sağlayan MTS+ Bina ve Soğutma Otomasyonu, tanımlanmış parametreler dışına çıkan birimleri anında tespit eder ve sistem yetkilisine raporlama yapar.

MTS+ , yeni nesil yazılım teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş yazılım motoru ile mobil görünümlere uyumlu, görsel ve içerik yönünden geliştirilmiş ara yüzüne sahiptir. Geliştirilmiş ara yüzü sayesinde etkin enerji yönetimi ve sistem çalışma performansını  ölçümleyerek sistem yetkilisi talebine göre günlük, aylık ve yıllık raporlamalar ve istatistikler oluşturur.